ELÉRHETŐSÉGEK

Presztízs Autósiskola Kft.

Cím: 9700 Szombathely,
Szigeti Kilián utca 10/B.
Telefon:
presztizsautosiskola@gmail.com

BEMUTATKOZÁS

Üdvözöljük a Presztízs Autósiskola honlapján!

Üdvözöljük a Presztízs Autósiskolánál, ahol nemcsak az autóvezetéshez szükséges ismereteket sajátíthatja el, hanem egy élménydús és biztonságos tanulási környezetben is részesülhet.

A Presztízs Autósiskola nem csupán egy hely, ahol megtanítjuk a szabályokat, hanem ahol az autóvezetés örömére is ráérezhet.

Miért éppen a Presztízs Autósiskola?

1. Tapasztalt és Képzett Oktatók: Iskolánk büszkén állítja, hogy oktatói a legkiválóbbak a szakmában. Képzett, tapasztalt és elkötelezett szakembereink segítenek Önnek a magabiztos és felelős autóvezetés elsajátításában.
  2. Modern Tanulási Környezet: Autósiskolánk folyamatosan fejleszti oktatási módszereit és infrastruktúráját. Korszerű járműparkunk és a folyamatos fejlesztéseink lehetővé teszik, hogy minden tanulónk kényelmesen, a számára legideálisabb eszközön ismerkedhessen meg a vezetés élményével és találkozhasson valódi vezetési helyzetekkel is, még az utakra lépés előtt.
  3. Rugalmas Tanfolyamok: Megértjük, hogy minden tanuló más és saját tempójában fejlődik. Ezért a Presztízs Autósiskola rugalmas tanfolyamokat kínál, amelyek alkalmazkodnak az Ön egyéni igényeihez és időbeosztásához. Minden tanulónk számára igyekszünk minimum heti 2x2 óra vezetési időt biztosítani, hogy a fejlődés folyamatosan garantált legyen.
  4. Gyakorlatias & Tanulóorientált Oktatás: Oktatóink nem csak a szükséges ismereteket tanítják meg, hanem olyan gyakorlati tudást is átadnak, amely a valós életben is hasznosul.
  5. Kedvező & Versenyképes Árak: Iskolánk megyei szinten is kiemelkedően kedvező ár-érték áron biztosítja a teljes elméleti és gyakorlati oktatást minden tanulónk részére.

Csatlakozzon hozzánk és tapasztalja meg a magabiztos és felelős vezetés örömét!

Köszönjük, hogy minket választott! A biztonságos vezetés útján Ön mindig az első helyen áll az Presztízs Autósiskolánál!

Presztízs Autósiskola – A haladás útján

Vissza az előző oldalra!